Тіло падає з стану спокою за 5 с. Знайти висоту, з якої падає тіло?


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Тёма.

Ответ:

h= 125 м

Объяснение:

h=(at^2)/2=(10*25)/2=125 м

a=10м/с^2