Куля масою 1 кг котиться по горизонтальній площині зі швидкістю 4 м/с. Знайти кінетичну енергію

кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Розенберг Настя.

Відповідь:

E= 8 Дж

Пояснення:

E= 16/2= 8 Дж


Отвечает Гуменная Наталья.

Ответ:

E= 8 Дж  

E= 16/2= 8 Дж

Объяснение: