Залежність швидкості матеріальної точки від часу задано рівнянням: Vx=5+4t. Записати залежність

пройденого шляху від часу Sx(t). Обчислити шлях пройдений точкою за 2с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Vₓ (t)= 5 + 4t

____________

Sₓ(t) - ?

Sₓ(2) - ?

Общее уравнение скорости:

Vₓ(t) = V₀ₓ + aₓ·t

Имеем:

V₀ₓ = 5 м/с

aₓ = 4 м/с₂

Тогда:

Sₓ(t) = V₀ₓ·t + aₓ·t²/2

Sₓ(t) = 5t + 4·t²/2

S,ₓ(2) = 5·2 + 4·2²/2 = 10 + 8 = 18 м