Рівняння руху тіла має вигляд х=3t+3t"2". Визначити силу яка діє на тіло через 5 с після початку

руху, якщо маса тіла = 10 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Усольцева Эвелина.

Ответ:

F = 900 H

Объяснение:

Уравнение движения тела

х(t) = 3t + 3t³   (м)

Закон изменения скорости

v(t) = x'(t) = 3 + 9t²   (м/с)

Ускорение тела

а = v'(t) = 18t  (м/c²)

Ускорение тела при t = 5 c

a = 18 · 5 = 90 (м/с²)

Сила

F = ma = 10 · 90 = 900 (H)