Рух двох тіл задано рівнянням х1=6t,x2=2t-75.визначте час і місце зустрічі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенова Мариям.

Ответ: 6*t=2*t-75⇒4*t=-75⇒t=-75/4=-18,75.

Объяснение: