Рух двох тіл задано рівняннями х1 = 50 - 4t та x2 = 10+ t. Визначте час та місце їх зустрічі.

Домопоможіть!

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Елизавета.
50-4t=10+t, 5t=40, t=8 c, x=10+8=18 м.