Першу половину шляху, який дорівнює 1500 м, коазаняр біг зі швидкістю 6 м/с, а другу - 12 м/с. Яка

середня швидкість ковзаняра?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Сергей.
V=s1+s2/t1+t2=s1+s2/(s1/v1)+(s2/v2)
s1=s2
v=750+750/(750/6)+(750/12)=8м/с
Відповідь: v=8м/с