Mідний чайник масою 500г містить 0,5 л води за температури 10 "С. чайнику було дано кількість

теплоти 23 кДж. До якої температури нагрілася вода?

Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.

Ответ:

~21°

Объяснение:

Q=cm(t2-t1)

23кДж=23000Дж

500г=0,5кг

с воды=4200

23000=4200*0,5(t2-10)

23000=2100t2-21000

23000+21000=2100t2

44000=2100t2

t2=44000/2100

t2=20,95