Людина мосою 60 кг стрибає з розбігу у візок масою 30 кг, що стоїть на рейках.Швидкість людини в

момент стрибка напрямлена горизонтально, і її модуль дорівнює 6 м/с. З якою швидкістю їхатиме візок з людиною? Тертям між візком і рейками нехтуємо.

Ответы на вопрос

Отвечает Кирий Андрей.

Ответ:

За законом збереження імпульсу

р1 + р2 = р3  

m1*v1 + m2*v2 = v3(m1 + m2)

30*0 + 60*6 = х * (60 + 30)  

90х = 360

х = 360 / 90 = 4 м/с

Объяснение:

m1 - маса візка

m2 - маса хлопчика  

v1 - швидкість візка ( стоїть на місці тому і швидкість дорівнює нулю)

v2 - швидкість хлопчика

v3 - швидкість візка( на якому знаходиться хлопчик)