Людина масою 60 кг стрибає з розгону у візок, що стоїть на рейках,масою 120кг.Швидкість людини в

момент стрибка напрямлена горизонтально а її модуль дорівнює 6 м/с. З якою швидкістю їхатиме візок з людиною?Тертям між візком і рейками можна знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Задорина Катя.
m1v1+m2v2=m1u1+m2u
60•6+0=(60+120)u
360=180u
u=360/180=2 м/с