650мен120сандарынын аиырмасын 1000-нан азаит​


Ответы на вопрос

Отвечает Парушкин Коля.

Ответ:

250-120= 1000- = мынадан шықан санды жазасың

Отвечает Lina Il.

Ответ:

1000-(650-120)=1000-530=470