3. Яку кількість теплоти потрібно надати 1 кг води, щоб підвищити її температуру від 20 до 100

°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ложкина Лена.

Ответ:

336кДж

Объяснение:

дано:

c = 4200Дж/кг°С

m = 1кг

t¹ = 20°C

t² = 100°C

знайти: Q-?

розв'язання:

Q = cm️t

️t = t²-t¹ = 100°C - 20°C = 80°C

Q = 4200Дж/кг°С × 1кг × 80°C = 336000Дж = 336кДж

Відповідь: 336кДж