Тіло масою 200 гр, яке кинули вертикально вгору , повернулося у вихідну точку через 4 с. Вкажіть

максимальне значення потенціальної енергії тіла у процесі його руху,якщо опором повітря знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Мазитов Амир.
E=mgh, h=gt^2/2 => E=mg*gt^2/2
E=0,2*10*80=160Дж