Обчисліть масу Землі, якщо радіус становить 6400км


Ответы на вопрос

Отвечает Горбык Вова.

R=6400 км=6,4×10^6 м

g=G×m/R²

m=g×R²/G

m=9,81×(6,4×10^6)²/6,67×10^-11=9,81×(4,096×10^13)/6,67×10^-11≈6×10^24