визначте гальмівний шлях автомобіля, що рухається зі швидкістю 72 км / год, якщо йому вдалося

загальмувати протягом 3 секунд. Ответ нужен срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Негматова Алина.

Ответ:

s=at²/2=vt/2, 72км/час=20м/с, s= 20*3/2=30 м