В електродвигуні проходить струм 20А при напрузі 220В . Визначити потужність двигуна і роботу

струму за 20 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Ахремчик Яна.

Ответ:

Р=U*I= 220*20=4400 Вт

W=P*t=4400*20*60= 5280000 Дж =5.28 МДж