1) Визначити величину сили струму в колі при якій через провідник за 10с проходить 50Кл 2)Визначити

яку кількість теплоти виділить мідний провідник з поперечним перерізом 2мм² і довжиною 4м. якщо по ньому проходить струм 5А. 3)Визначте яку роботу виконує двигун за 1 хв якщо при напрузі 220В сила струму в електродвигуні 5А, а ККД його 80% 4) Визначте напругу на ділянці кола якою при проходженні всього заряду 15кЛ струмом виконана робота 600 ДЖ 5)дві однаково позитивно заряджені кулі перебувають на відстані 10мм одна від одної. Сила взаємодії між кулями дорівнює 7,2·10(-4 степень)H визначте заряди кожної кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Оксана.
1) I =  \frac{q}{t}

q - заряд ( 50 Кл )
t - время ( 10 с )

I =  \frac{50}{10} = 5 A

2) Q = I²R * t 

I - сила тока ( 5 А )
R - сопротивление 
t - время ( 1 с )

R =  \frac{p * l}{S}

p - удельное электрическое сопротивление ( для меди 0,017 Ом * мм² / м )
l - длина провода ( 4 м )
S - площадь сечения ( 2 мм² )

R =  \frac{0,017 * 4}{2} = 0,017 * 2 = 0,034 Ом 

Q = 5² * 0,034 * 1 = 25 * 0,034 = 0,85 Дж

3) η =  \frac{A poleznaja}{A zatrachennaja} * 100 % 

А затраченная =  \frac{A poleznaja}{ n}  \frac{U * I * t}{n}

U - напряжение ( 220 В )
I - сила тока ( 5 А )
t - время ( 1 мин = 60 с )
η - КПД = 80 % = 0,8 

А з =  \frac{220 * 5 * 60}{0,8} =  \frac{66000}{0,8} = 82500 Дж

4) U =  \frac{A}{q}

A - работа ( 600 Дж )
q - заряд ( 15 Кл )

U =  \frac{600}{15} = 40 B

5) F = k \frac{ q_{1}  q_{2} }{r^2} ---------------->  q_{1;2} =  \frac{F * r^2}{k}

F - сила ( 7,2 * 10⁻⁴ = 0,00072 Н )
r - расстояние ( 10 мм = 0,01 м )
k - коэффициент пропорциональности ( 9 * 10⁹ Н * м² / Кл² )

q =  \frac{0,00072 * 0,01^2}{9 * 10^9}  \frac{0,00072 * 0,0001}{9 * 10^9} = 8 Кл