Першу половину шляху автомобіль рухався зі швидкістю 60 км/год, а другу половину — зі швидкістю

100 км/год. Знай-діть середню швидкість руху автомобіля.помогите пожалуйста дам 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Ответ: v=s/(0,5*s/60+0,5*s/100)=s/(0,0083*s+0,005*s)=1/0,0133=75,1879 км/час.

Объяснение: