Трамвай проїхав 60 км за 1,5 год з якою швидкістю він рухався​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрук Ульяна.

Ответ:

40км/год

Объяснение:

V = S/t

s = 60км

v = 1.5 год

V = 60/1,5 = 40 км/год