Автомобіль проїхав 100 км за 1 год, а потім ще 300 км за 4 год. Яка середня швидкість автомобіля на

всьому шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Герштова Виктория.

Ответ:

100 + 300/ 4 + 1 = 400 / 5 = 80 км/ год