Тіло за 40 хвилин пройшло 10 км за скільки часу він пройде 25 км якщо він рухаеться з такою самою

швидкістю​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Никита.

Ответ:

за 100 хв

Объяснение:

40:10= 4(хв)- тіло витрачає щоб пройти 1км

4*25=100(хв)- витрачає тіло щоб пройти 25 км