На тіло масою 0,2 кг, яке перебуває в стані спокою, протягом 5 с сила 0,1 Н. Якої швидкості набуває

тіло і який шлях воно пройде за цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксюша.

Ответ:

V=2,5 м/с; S=6,25м

Объяснение:

Дано:

m_{1} =0,2 кг

t_{1} =5c

V_{0}=0 \frac{M}{C}

Знайти:

V_{0} -?

S-?

Розв'язання:

a=\frac{F}{m} ;

a= \frac{0,1}{0,2}=0,5 \frac{M}{C^{2} };

a=\frac{V_{1}-V_{0}  }{t} ;

V_{1} -V_{0} = at ;

V_{1}= V_{0}+at=0+0,5 *5= 2,5 \frac{M}{C}

Відповідь: швидкість якої набуває тіло =2,5\frac{M}{C}, а шлях який воно пройде за цей час = 6,25 M.