На тіло масою 100 г, яке знаходиться в стані спокою, протягом 10 с діє сила 0, 2 Н. Яку швидкість

буде мати тіло та який шлях воно пройде за даний час?

Ответы на вопрос

Отвечает Севмаш Фок.

m=100г | F=ma

t=10с | a=F/m=0,2/100=0,002м/с^2

F=0,2H | S=at^2/2=Ft^2/2m

-------------- | S=0,2*100/200=0,1 м

v-? | v=S/t=0,1/10=0,01м/с

S-? | Ответ:0,1 м и 0,01 м/с

(Хз правильно или нет, формулы из инета)