скільки часу (в секунда) потрібно потягу завдовжки t=350 м, що рухається зі швидкістю U=54км/год,

щоб проїхати міст завдовжки L=100 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Истратова Марина.

Відповідь:

v=54км/год=15м/с

L1=350м

L2=100м

t=(L1+L2)/v=(350+100)/15=30c

Пояснення: