Через поперечний переріз провідника площею 4 мм2 проходить струм густиною 3 А/мм2 . Визначте

напругу на затискачах цього провідника, якщо його опір дорів- нює 5 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Танцай Аня.

Ответ:

ток I=4*3=12A, U=I*R= 12*5= 60B