Координата тіла змінюється за законом x=10+3t+0.25t^2 під дією сили 100 Н знайти масу тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Молдованова Анастасия.

Ответ:

200 кг

Объяснение:

Из уравнения ускорение a=0.5 м/с²

F=100 H

m=?

===

m=F/a=100/0.5=200 кг

=======================