Мотоцикліст третю частину шляху рухався зі швидкістю 20 км/год, решту шляху зі швидкістю 30

км/год. Визначитисередню швидкість руху мотоцикліста на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ехимова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

S1 = S/3

S2= 2*S/3

V1 = 20 км /ч

V2 = 30 км/ч

Vc = ?

t1 = S1 / V1 = S / 3*V1 = S / 60

t2 = S2 / V2 = S*2 / 3*V2 = S*2 / 90

t = t1+t2 = (S / 60) + (2S/90) = 27*S / 540 = S / 20

S1+S2 = S

Vc = S / (t) =  S / (S / 20) = 20 км/ч