Визначте швидкість штучного супутника, що рухається коловою орбітою на висоті 20 000 км над по-

верхнею Землі.

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:Знаходимо відстань до супутника від центру Землі: 20000км+6370км=26370 км 2. Знаходимо довжину кола із радіусом 26370 км: С=2*Пі*26370 км=2*3,1416*26370 км=165 603,6 км 3. Знаходимо швидкість супутника: Шв= 165 603,6км/24 =6 900,15