Місяць рухається навколо Землі майже коловою орбітою радіусом 384 000 км протягом 27,3 доби.

Визначте швидкість руху Місяця навколо Землі.

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Арина.
Дано:
R = 384 000 км = 384 000 000 м
Т = 27,3 суток

Найти V

V = S / T = 2·π·R / T

Переведем период оборота Луны в секунды:
Т = 27,3·24·3600 = 2 358 720 секунд (в сутках 24 часа, в часе 3600 секунд)

V = 2·3,14*384 000 000 / 2 358 720 ≈ 1530 м/с

Ответ: Скорость Луны более 1,5 км/с