12.Срібну ложку масою 50 г опустили в посудину, що містить 250 г води при температурі 90°С.

Визначте питому теплоємність срібла, якщо початкова температура ложки 30°С. Теплоємністю посудини знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

дано

m=50 g = 0,05 kg

t1= 30 °c

t2= 90 °c

C - ?

решение

Q= C*M*(t2-t1)

С= Q/m(t2-t1) = 750/0,05*(90-30) = 250 Дж/кг*с

Q= 250 * 0,05 * (90-30) = 750 Дж