Електропоїзд першу половину часу їхав зі швидкістю 57,6 км/год, а другу половину часу їхав

рухаючись зі швидкістю 72 км/год. Яка середня швидкість у електропоїзда? (відповідь запишіть у м/с)​

Ответы на вопрос

Отвечает Грисюк Альберт.

Ответ: vср = 18 м/с

v_{sr}=\dfrac{v_1+v_2}{2} =\frac{57.6+72}{2} =\frac{129.6}{2} =64.8 км/час

Переведем км/час в м/с:

64,8 км/час = 64,8*1000/3600 м/с = 64,8*10/36 м/с = 648/36 м/с = 18 м/с.

Объяснение: