Фокусна відстань збиральної лінзи 2 м. Визначте її оптичну силу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Поля.

Ответ:

0,5 дптр

Объяснение:

F=2 м

===

D=1/F=1/2=0.5 дптр

================