Скільки коливань здійснить тіло за 4 хв, якщо частота його коливань становить 8 Гц? Помогите

пожалуйста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.

Ответ:

1920

Объяснение:

v=8 Гц    t=240 c    N=?

===

v=N/t -----> N=v*t=8*240=1920

==================