Пружинний маятник здійснює коливальний рух з амплітудою 1 см та періодом 1,5 с. Знайдіть шлях, який

подолає важок маятника за 2 хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Хайлова Катя.

Ответ:

S=320 см

Объяснение:

дано A=1 см

t=120 с

T=1,5 с

S- ?

Найдем число колебаний   N=t/T=120/1,5=80

2) за одно колебание S1=4*A=4 см

3) S= S1*N=4*80=320 см