ЧЕТКО И С ОБЪЯСНЕНИЕМ!!!! ДА,/Ю МНОГО БАЛЛОВ Турист першу половину шляху йшов вгору зі швидкістю

3 км/год, а другу половину шляху – спускався вниз зі швидкістю 6 км/год. Знайдіть його середню швидкість.

Ответы на вопрос

Отвечает Умирбеков Руслан.

s=s1+s2=0.5s+0.5s

t=t1+t2

t1=0.5s/v1

t2=0.5s/v2

vcp=s/t=s/(t1+t2)=s/(0.5s/v1+0.5s/v2) Сократим на s

vcp=1/(0.5/v1+0.5/v2)=v1*v2/[0.5(v1+v2)]=2*v1*v2/(v1+v2)= 2•3•6/3+6=36/9=4 км/год