Людина пів шляху на велосипеді зі швидкістю 25км/год , а решту шляху пройшла зі швидкістю 5 км/год

. Скільки часу вона йшла якщо весь шлях витратила 3 год СРОЧНО!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Есин Вадим.

Ответ:

Объяснение:

Нехай весь шлях дорівнює х , тоді пів шляху дорівнює х/2

Знайдемо час який людина їхала на велосипеді:

t1 = х/(2*25) = х/50 ч

Знайдемо час, який людина витратила на ходьбу:

t2 = х/(2*5) = х/10 ч

Так як на весь шлях витратила 3 год маємо:

t2 = 3 - х/50

Складемо рівняння

3 - х/50 = х/10  

3= х/10+х/50

3=6х/50

6х =  150        

х = 25 км весь шлях

Тоді знайдемо скільки часу вона йшла

t2 =  х/10=25/10 = 2,5 години