Людина пройшла 4 км зі швидкістю 80 м/год , Скільки часу вона йшла? Автомобіль проїхав відстань 2

км зі швидкістю 20м/с, а потім 4,5 км зі швидкістю 15м/с , Яка середня швидкість руху автомобіля на всій ділянці шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васин Гриша.

Ответ:

Объяснение:

1) 80м/год= 0,08 км/год. Отже: t =4км/0,08км/год = 50 год.

2) спочатку переводимо:  20м/с = 72км/год:  15м/с = 54км/год. Час на першій ділянці: 2км/ 72 км/год = 1/36 год; час на другій ділянці: 4,5км/54км/год = 5/60год. Увесь час: t= 1/36 +5/60 = 13/180год. Середня швидкість: (2 + 4,5км) / (13/180год) = 90 км/год.