Ізобаричний процес протікав при тиску 400 кПа, при цьому об'єм газу збільшився від 60 л до 100 л.

Визначте роботу газу при розчиненні, в цьому процесі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владислав.

Ответ:

16 кДж

Объяснение:

p=4*10^5 Па   V1=0.06 м³    V2=0.1 м³     A=?

===

p=const

A=p*(V2-V1)=4*10^5*(0.1-0.06)=16*10^3 Дж

=====================