Під час згоряння палива в тепловому двигуні за 30 хв виділилася енергія 10,8 МДж. Визначте

потужність двигуна, якщо його ККД 20 %

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Дарья.

Объяснение:

Дано:

Q₁ = 100 МДж

A = 30 МДж

______________

КПД - ?

КПД = A·100% / Q₁

КПД = 30·100% / 100 = 30 %