Визначити період електромагнітних коливань, які відповідають довжині хвилі сигналу SOS, що

становить 600 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Мой Зардулик.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

λ = 600 м

с = 3·10⁸ м/с -   скорость распространения радиоволны

______________

Т - ?

T = λ / c

T = 600 / ( 3·10⁸ ) = 2·10⁻⁶ c    или   2 мкс