Вызначте висоту стовпа води в башті якщо гідростатичний манометр показуе 0.2 МПА?


Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Даник.

Ответ:

Объяснение:

дано P=200 000 Па

h- ?

P=pgh

h=P/pg=200 000/1000*10=20 м

Ответ h=20 м