Визначте висоту рівня води у водонапірній башті, якщо манометр, установлений біля її основи,

показує тиск 22кПа

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Андрей.

Ответ:

P=pgh

h=P/pg

h=22*10³/10³*10=22/10=2.2 м

висота стовпа води рівна 2.2 м