Манометр , приєднаний на водонапірній станції до труби, якою подається вода до бака в башті,

показує тиск 500000 Па. Яка висота води?

Ответы на вопрос

Отвечает Мастюшкина Олеся.

Объяснение:

дано:

p = 500000 Па

знайти:

h-?

розв'язок:

p = p×g×h

h=(p×g)

h=1000×10=50м