Яка маса солі міститься у 100 грам розчину якщо масова частка солі 7%


Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Максим.

Ответ:

Объяснение:

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 7 * 100 / 100% = 7 г