Даю 25 балов ( Писать через дано 7 клас ) Задача 1. До 150 г води додали 50 г солі. Яка масова

частка розчину? Задача 2. До 300 г розчину з масовою часткою 5% долили 200 г води. Яка масова частка нового розчину? Задача 3. З 500 г 10% розчину випарували 250 г води. Яка масова частка нового розчину? Задача 4. До 200 г розчину з масовою часткою 15% досипали 10 г солі. Яка масова частка нового розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Шадчнев Александр.

Відповідь:

Пояснення:

1) W(p.p)= m(p.p): m(р-ну)

150+50=200г

50:200*100%= 25%

2) 300*0.05=15г- рощчиненої речовини

300+200=500г- розчину

15:500*100%=3%

3) 500*0.01=5- розчиненої речовини

500-250=250г- розчину

5:250*100%=2%

4) 200*0.15= 30г- солі спочатку

30+10=40г- солі

40:200*100%= 20%