2. Незатухаючі вертикальні коливання тягарця пружинного маятника з амплітудою 7 см і періодом

коливань 2 с тривали 10 с. Визнач шлях, який пройшов тягарець за цей час.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каспер Иван.

Ответ:

1,4 м

Объяснение:

A=7 см    T=2 c     t=10 c     s=?

===

За 1 период путь s1=4*А

Всего колебаний n=t/T=10/2=5

s=n*s1=5*4*7=140 см

================