Скільки коливань за 20 с зробить котушка динамічного гучномовця, якщо він буде випромінювати ноту

«ля» другої октави, коливаючись із частотою 880 Гц? *

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Максим.

Ответ:

17.600

Объяснение:

N=v*t=880*20=17.600