Людина масою 70 кг знаходиться на кормі човна, довжина якого 5м і маса 280 кг. Людина переходить

на ніс човна. На яку відстань човен переміститься відносно води? (35 Баллов)

Ответы на вопрос

Отвечает Кондриков Илья.

Ответ:

S2=1.25 м

Объяснение:

m1*S1=m2*S2

S2=m1*S1/m2=70*5/280=1.25 м