Ідеальний газ під час ізотермічного розширення виконує роботу А=800Дж,Як Змінюється при цьому

ентропія газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Полинка.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

T - const

A = 800 Дж

___________

Δ S - ?

Запишем I начало термодинамики:

Q = ΔU + A

Поскольку T-const, то ΔU = 0

Q = A

Изменение энтропии:

ΔS = Q / T

ΔS = A / T = 200 / T

(необходимо знать температуру Т)