Скільки енергії необхідно витратити для перетворення в рідкий стан 2 кг п латини ,взятого за

температури плавлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Колчин Артём.

Дано:

m = 2 кг

лямбда (л) = 1,13×10^5 Дж/кг

tплавления

Q = ?

Анализ:

Q = л×m

Решение:

Q = 2×1,13×10^5 = 226 кДж

Ответ: 226 кДж